top of page

Biz kimiz? Neden bu siteyi kurduk? Misyonumuz ve vizyonumuz neler?

Hacettepe İşitme ve Denge topluluğu 2014 yılında kurulmuştur. O günden beri tecrübelerine tecrübe katarak gelişmiş, üretmiş ve büyümüş bir topluluktur. Bir çok etkinlikle odyoloji öğrencilerini ve mezunlarını bir araya getirmiş ve getirmeye devam etmektedir.

Bu etkinliklerde odyolojiyi tanıtmak ,bölümümüzün prestijini arttırmak, öncelikli hedefimiz olmuştur.

Örneğin kariyer oturumu etkinliklerinde yurt içinde ve yurt dışında çalışan meslektaşlarımızla bir araya gelerek mesleğimizin Türkiye'de ve dünyada seyrine katkı sağlayacak , vizyonunu genişletecek ve bilinebilirliğimizi arttıracak fikirleri konuşmaktayız.

Diğer bir yandan her yıl öğrenci katılımlı gerçekleştirdiğimiz işitme taraması etkinlikleriyle halkı hem işitme ve denge sağlığı hakkında hem de odyoloji alanında bilgilendirmekteyiz.

Şimdi ise gelişmiş ve güncellenmiş yeni yüzüyle sitemizde yaptığımız etkinlikleri , düzenli aralıklarla yayımlanan dergimizi , ödüllü bilgi yarışmalarını, güncel blog yazılarını sizlerle paylaşıyor olmaktan HİDT ailesi olarak büyük gurur duymaktayız. Aklınıza takılan , merak ettiğiniz ve hatta hiç aklınıza gelmeyecek şeyler için bizi ve sitemizi takipte kalın


86 görüntüleme1 yorum
bottom of page